S&P SILENT-100 CRZ SILVER DESIGN Mini Aksiyel Fan 85m³/h 230V
Pilot Lamba özelliği ve Geri tepme ventili mevcuttur.
Mükemmel Sessizlik:
Sesini duymasanız da gözünüzü alamazsınız.
Gerektiği zaman, gerektiği kadar çalışır.
Ürün Özellikleri:
Silent Design 100 modelleri 8W, 200 modelleri 16W, 300 modelleri ise 26W güç tüketir.
Genel Özellikler
Ağırlık 0,65 kg
Hız Anahtarı REB-1
Bağlantı Boğazı Ø100mm
Boyutlar (En X Boy X Yüks) 20 x 20 x 15 cm
Ek Özellik Geri tepme ventili, Timer
Tipi Duvar tipi
Elektriksel Özellikler
Voltaj 230 V
Gücü 8 W