EnglishTurkish

Hakkımızda

30 Yıldır faaliyette bulunan firmamız 1992 yılında Kurucularının 20 yıllık tecrübeleri ile İstanbul’da kurulmuş olup 50 yıllık tecrübe ve birikimiyle sektörde ilerlemeye devam etmektedir. 

Sancaktepe’de satış, depo ve imalat olarak 2500 m² kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mekanik tesisat sektörümüzle ilgili birçok ürün grubunun bayiliğinin yanı sıra marina, hırdavat malzemeleri, elektrikli el aletleri ve aksesuarları alanında da en kaliteli ürün gruplarıyla müşteri talepleri karşılanmaktadır.

Amacımız, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, kalitesi oranında uygun fiyat ve de zamanında tedarik ilkemizle çözüm ortağınız ve güven duyulan iş arkadaşınız olmaya devam etmektir.

Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen Özge Klima olarak başarımızın sırrı müşterilerimize verdiğimiz kesintisiz değer ve destektir. Her gün büyüyen Soğutma sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır. Hizmet verdiğimiz konularda çizgimizden ayrılmadan uzman kadromuz ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktayız. Daima ön planda olan kalite, güvenilirlik ve süreklilik firmamızın sizlere yansımasıdır.

ÖZGE İnşaat çevresel yönetim, kalite ve iş güvenliği çalışmalarına büyük öncelik vermektedir. Şirketlerimizde çevresel yönetim, kalite ve iş güvenliği; Proje ve üretim konusunda çalışanları, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamaktadır.

ÖZGE İnşaat, ihtiyaç ve beklentileri dikkate alarak, tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamakta, çevreye dost teknoloji yatırımları yapmaktadır.

ÖZGE İnşaat, 2013 yılında kurduğu ikinci firması ÖZENES İNŞ. DEK. MEK. ile kendi mekanik taahhüt bölümü ve müşteri talepleri doğrultusunda galvaniz-paslanmaz saç havalandırma kanalı ve sarf malzemeleri, kendi GOLD markasıyla hava kanalı flanş profilleri ve aksesuarları imalatı ve satışı yapmaktadır.