S&P HCBT/4-710/H ATEX ExProof Fan 22.400m³/h 380V
Genel Özellikler
Ağırlık 27 kg
Hız Anahtarı -
Bağlantı Boğazı Ø710mm
Boyutlar (En X Boy X Yüks) 92 x 92 x 30 cm
Tipi Duvar tipi Aksiyel Fan
Default
Default Default:Default:Genel Özellikler:Ek Özellik:ATEX Sınıfı: II 2G Ex e II T3
Elektriksel Özellikler
Voltaj 380 V
Gücü 2554 W
Akım 4,4 A